ExpoWin®

ExpoWin® je úspešná, dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá kladie spokojnosť zákazníka vždy na prvé miesto. Hlavným poslaním nášho webového obchodu je poskytovať zákazníkovi čo najlepšie vertikálne žalúzie za čo najnižšiu cenu na trhu.

Dodávané látkové a plastové vertikálne žalúzie sú vyrábané z vysoko kvalitných materiálov, ktoré spĺňajú veľmi náročné požiadavky na stavebno-fyzikálne parametre a spĺňajú všetky normy. K dodávanému sortimentu vertikálnych žalúzií ponúkame aj veľké množstvo príslušenstva ako sú konzoly, samostatné lamely a rôzne typy retiazok a spojok retiazky vertikálne žalúzie.

Nie ste si istí výberom farby látky, potrebujete si porovnať vzorkovník látok vertikálne žalúzie s oknom alebo interiérovou stenou? Správny výber vertikálne žalúzie dotvorí celkový dojem vášho domu alebo bytu, v prípade otázok, pre správny výber materiálov a farebného prevedenia nás neváhajte kontaktovať.

Vieme, že každý je špecialistom vo svojom obore, a tak Vám, vďaka našim bohatým skúsenostiam, pomáhame vyznať sa v širokej ponuke najrôznejších typoch vertikálnych žalúzií tak, aby sme Vám výber čo najviac uľahčili a ušetrili tak Váš čas i peniaze. Oboru tieniacej techniky sa venujeme už veľa rokov, a tak vieme, a dokonca sme si i v praxi overili, že všetky naše výrobky spĺňajú veľmi náročné požiadavky na stavebno -fyzikálne parametre a hlavne spĺňajú všetky normy a dosahujú najmodernejšiu technologickú úroveň.

Sme jedineční v spôsobe výberu vertikálnych žalúzií, ktorý sme založili na skúsenostiach našich montážnikov, ktorí za dobu nášho pôsobenia namontovali tisíce m2 žalúzií a zároveň na spätnej väzbe od našich dlhodobo spokojných zákazníkov. K Vašej plnej spokojnosti Vám ponúkame preverené, vysoko kvalitné látkové i plastové vertikálne žalúzie, vyrábané výhradne z originálnych komponentov. Naším cieľom je neustále sa zdokonaľovať a poskytovať Vám modernú tieniacu techniku zodpovedajúcu aktuálnemu vývoju na trhu.

ExpoWin® 

Expowin team

Zaujala Vás naša ponuka?

  • neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle +420 730 157 792
  • pošlite nám email na: kristyna.chudova@expowin.eu
  • máte akúkoľvek otázku: volajte, píšte, zastavte sa
Košík je
prázdný

Ako Vám môžem pomôcť?

"Vážení a milí zákazníci,
srdečne Vás vítam v našom internetovom obchode, ktorý je špecializovaný na vertikálne žalúzie a súvisiace príslušenstvo. V prípade akýchkoľvek otázok k vertikálnym žalúziám sa na mňa obráťte. Rada Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky."

Bc. Jana Vičíková

E-mail: Tel.:
Dotaz:

Dobrý deň,

Vážená zákazníčka, vážený zákazník,
srdečne Vás vítam v našom internetovom obchode, ktorý je špecializovaný na vertikálne žalúzie a súvisiace príslušenstvo. V prípade akéhokoľvek otázky k vertikálnym žalúziám sa na mňa obráťte. Rada Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky."

Bc. Jana Vičíková

DOPRAVA ZADARMO !

(akcia platí do 30.6.2018, a to pri nákupe nad 70 € bez DPH)

U nás máte istotu najlepšej ponuky na trhu:

Nákup bez nutnosti registrácie.

Balenie zadarmo.
DARČEKY PRE VÁS - ku každej objednávke získate skutočný darček.
Dodacia doba od 4 do 9-ti pracovných dní, podľa vyťaženosti.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie. Viac informácií