Vertikálne žalúzie ExpoWin » Látky Exclusive


Látky Exclusive

Ako sa bytový doplnok môže stať dominantou celého priestoru? To je príbeh látok z rady Exklusive. Každá látka v tejto rady je jedinečná ako farebným odtieňom, tak i samotným materiálom. Všetky však spája jedno: stanú sa skutočne veľmi efektným a originálnym doplnkom Vášho interiéru.

Látka Jessica - "V jednoduchosti je krása" - tak by sa dala vystihnúť táto voľba. V ponuke prevažujú jemné pastelové farby, použitý materiál je veľmi dobre tieniaci a ľahko udržiavateľný. Lamely sú akoby "pogumované". Žalúzie z látky Jessica pôsobia veľmi moderne aj vďaka svojej jednoduchej štruktúre bez výraznejšej vzorky.

Látka Sarah - vyberte si z ponuky žalúzií s "kovovými" odtieňmi farieb (ako je zlatá, strieborná, bronzová a ďalšie), ktorých pôsobivosť je ešte umocnená vysokým leskom látky. Exkluzívne pôsobiaci bytový doplnok pre náročného zákazníka.

Látka Loretta - zaujímavá, veľa výrazná hrubá štruktúra látky a paleta prekrásnych jemných prírodných pastelových farieb určite splní nielen nároky zákazníka, ktorý preferuje prírodný štýl. Od vertikálnych žalúzií v tomto prevedení nebudete chcieť odtrhnúť zrak.

Látka Stefanie - nikdy nebola krása jednoduchšia a zaujímavejšia. Okrem smotanovo bielej farby máte k dispozícii tri varianty tvorené decentnou dvojfarebnou šachovnicou; skvelý doplnok moderného interiéru.Košík je
prázdný

Ako Vám môžem pomôcť?

"Vážení a milí zákazníci,
srdečne Vás vítam v našom internetovom obchode, ktorý je špecializovaný na vertikálne žalúzie a súvisiace príslušenstvo. V prípade akýchkoľvek otázok k vertikálnym žalúziám sa na mňa obráťte. Rada Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky."

Bc. Jana Vičíková

E-mail: Tel.:
Dotaz:

Dobrý deň,

Vážená zákazníčka, vážený zákazník,
srdečne Vás vítam v našom internetovom obchode, ktorý je špecializovaný na vertikálne žalúzie a súvisiace príslušenstvo. V prípade akéhokoľvek otázky k vertikálnym žalúziám sa na mňa obráťte. Rada Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky."

Bc. Jana Vičíková

DOPRAVA ZADARMO !

(akcia platí do 30.6.2018, a to pri nákupe nad 70 € bez DPH)

U nás máte istotu najlepšej ponuky na trhu:

Nákup bez nutnosti registrácie.

Balenie zadarmo.
DARČEKY PRE VÁS - ku každej objednávke získate skutočný darček.
Dodacia doba od 4 do 9-ti pracovných dní, podľa vyťaženosti.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie. Viac informácií