Látky Elegance

Látky z rady Elegance vynikajú nielen pestrosťou ponúkaných odtieňov, ale najmä krásnymi vzormi. Sú určené pre náročného zákazníka, ktorý od vertikálnych žalúzií ako interiérového doplnku neočakáva len ich funkčnosť, ale aj naplnenie ich estetickej úlohy. Doprajte si krásu farieb a vzorov, ktorú Vám ponúkajú látky z rady Elegance.

Látka Laura - naozaj veľký výber farieb, najmä veľa odtieňov žltej, oranžovej, béžovej až po červenú, teda farieb evokujúcich pocit tepla. Pre Lauru je typický jemný vzor tvorený zvisle, nepravidelne zosilnenou nitkou. Svojou elegantnou jednoduchosťou vkusne doplní akýkoľvek interiér.

Látka Regina - páčia sa Vám ťažké, luxusne vyzerajúce závesy, ale zároveň túžite zachovať moderný ráz Vášho interiéru? Zvoľte látku Regina. Výrazný plastický vzor a pestré farby, z ktorých si môžete vybrať, sú zárukou, že Váš interiér získa luxusne pôsobiaci doplnok. Či už ste v práci alebo doma, kdekoľvek si môžete pripadať ako na zámku.
Látka Camilla - z mnohých ponúkaných odtieňov si určite vyberiete ten pravý. Krásne pastelové farby, v štruktúre elegantné, pravidelný zvislý prúžok tvorený zosilnenou nitkou, to je Cammila. Skvelý doplnok do moderne poňatého interiéru či kancelárie. Žalúzie z látky Cammila pôsobia nečakane sviežo.
Látka Karen - výrazná plastická vzorka v kontraste s veľmi jemnými nadčasovými odtieňmi pastelových farieb. Nádherný, romanticky pôsobiaci doplnok pre Váš interiér.Košík je
prázdný

Ako Vám môžem pomôcť?

"Vážení a milí zákazníci,
srdečne Vás vítam v našom internetovom obchode, ktorý je špecializovaný na vertikálne žalúzie a súvisiace príslušenstvo. V prípade akýchkoľvek otázok k vertikálnym žalúziám sa na mňa obráťte. Rada Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky."

Bc. Jana Vičíková

E-mail: Tel.:
Dotaz:

Dobrý deň,

Vážená zákazníčka, vážený zákazník,
srdečne Vás vítam v našom internetovom obchode, ktorý je špecializovaný na vertikálne žalúzie a súvisiace príslušenstvo. V prípade akéhokoľvek otázky k vertikálnym žalúziám sa na mňa obráťte. Rada Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky."

Bc. Jana Vičíková

DOPRAVA ZADARMO !

(akcia platí do 30.6.2018, a to pri nákupe nad 70 € bez DPH)

U nás máte istotu najlepšej ponuky na trhu:

Nákup bez nutnosti registrácie.

Balenie zadarmo.
DARČEKY PRE VÁS - ku každej objednávke získate skutočný darček.
Dodacia doba od 4 do 9-ti pracovných dní, podľa vyťaženosti.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie. Viac informácií