Látky Classic

Vďaka širokej ponuke materiálov a farebných odtieňov môžete pre svoj domov či kanceláriu získať moderný doplnok, ktorý úplne nahradí záclony či závesy, a to i na veľkej ploche. Prekvapí Vás minimálnymi nárokmi na údržbu, ale tiež svojou eleganciou. Vďaka jednoduchej a rýchlej montáži tak behom krátkej chvíle a pri malej námahe docielite veľkého efektu – Váš interiér bude ihneď omnoho útulnejší, vzdušnejší, a vy sa tu budete cítiť lepšie.

Látka Hillary Classic – zaujme Vás svojou jednoduchosťou, je decentná, skvele doplňuje interiér, v ktorom na seba nemá strhávať pozornosť. Dá tak vyniknúť svojmu okoliu, ktoré „len“ decentne podtrhne. Vyberte si z pestrej škály pastelových farieb – od odtieňov prírodných žlto-oranžových, ktoré priestor príjemne zateplia, až po moderné zeleno-modré, ktoré priamo nabádajú k sviežim, jednoduchým, čisto pôsobiacim nápadom na zariadenie Vášho interiéru.

Látka Margita Classic – elegantný variant, k dispozícií je skutočne veľmi pestrá farebná škála. Výrazný vzor tvoriaci lesklé plôšky a správne zvolený odtieň urobia zo žalúzie skutočne výrazný doplnok Vášho domova či elegantne zariadenej kancelárie. Ak sa však necháte strhnúť výraznejšou farbou, získate doplnok takmer extravagantný.Pozn.: Vzorka je aj na Vašom PC dobre viditeľná napr. v bronzovej farbe.

Látka Katy Classic – príjemná, pekná vzorka a nádherné odtiene (od bielej, cez žltú, červenú, modrú po zelenú) predurčujú tieto žalúzie k tomu, aby sa stali nielen praktickým, ale i pekným aneprehliadnuteľným prvkom napr. detských izieb. Pozn: Látky a farby sú nafotené, stačí si len vybrať. Zaujímavý dizajn je napríklad v tmavo oranžovej farbe.

Látka Christina Classic – veľmi žiadaná klasika, tu si vyberie naozaj každý - vo farebnej škále nájdete decentné odtiene (od tradičnej béžovej až po elegantne a moderne sivú) i odvážne sýtejšie farby, ktoré budú tvoriť výraznú zložku Vášho interiéru. Jednoduchá štruktúra látky je ozvláštnená občasným zosilnením nitky vo vodorovnom i zvislom smere, čo dodáva žalúziám veľmi mladistvý vzhľad. Skvele doplní nielen kanceláriu, ale aj modernú domácnosť.Košík je
prázdný

Ako Vám môžem pomôcť?

"Vážení a milí zákazníci,
srdečne Vás vítam v našom internetovom obchode, ktorý je špecializovaný na vertikálne žalúzie a súvisiace príslušenstvo. V prípade akýchkoľvek otázok k vertikálnym žalúziám sa na mňa obráťte. Rada Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky."

Bc. Jana Vičíková

E-mail: Tel.:
Dotaz:

Dobrý deň,

Vážená zákazníčka, vážený zákazník,
srdečne Vás vítam v našom internetovom obchode, ktorý je špecializovaný na vertikálne žalúzie a súvisiace príslušenstvo. V prípade akéhokoľvek otázky k vertikálnym žalúziám sa na mňa obráťte. Rada Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky."

Bc. Jana Vičíková

DOPRAVA ZADARMO !

(akcia platí do 30.6.2018, a to pri nákupe nad 70 € bez DPH)

U nás máte istotu najlepšej ponuky na trhu:

Nákup bez nutnosti registrácie.

Balenie zadarmo.
DARČEKY PRE VÁS - ku každej objednávke získate skutočný darček.
Dodacia doba od 4 do 9-ti pracovných dní, podľa vyťaženosti.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie. Viac informácií