Doprava

Cenu za tovar hradí kupujúci výhradne v momentu prevzatia, tj. na dobierku. Cena za tovar je uvedená na faktúre. Cena za dopravu tovaru je rozdelená do troch kategórií:

a) hodnota objednávky s DPH je v rozmedzí 0 - 100 € - cena dopravy je 12 €*

b) hodnota objednávky s DPH je v rozmedzí 100 - 200 € - cena dopravy je 6 €*

c) pri objednávke nad 200 € je doprava na miesto určenia v SR zdarma

*DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE TOVARU NAD 70 EUR (bez DPH) DO 30.6.2018

Cenník je stanovený individuálne podľa druhu tovaru a jeho ďalšej špecifikácie, t.j. farebného prevedenia a rozmerov. Cena uvedená v dobe zadávania objednávky je platná po celú dobu spracovávania objednávky až do jej vybavenia, t.j. do okamžiku doručenia tovaru kupujúcim. V prípade, že dôjde k zmene ceny už objednaného tovaru, bude o tomto kupujúci včas informovaný prostredníctvom mailovej správy, alebo telefonicky. Predávajúci si vyhradzuje právo meniť cenník v náväznosti na zmenu cien materiálu.

Doba dodania žalúzií je 5-10 pracovných dní od prijatia objednávky, dla naplnenosti výroby. O odoslaní parapetov budete informovaní emailom.Košík je
prázdný

Ako Vám môžem pomôcť?

"Vážení a milí zákazníci,
srdečne Vás vítam v našom internetovom obchode, ktorý je špecializovaný na vertikálne žalúzie a súvisiace príslušenstvo. V prípade akýchkoľvek otázok k vertikálnym žalúziám sa na mňa obráťte. Rada Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky."

Bc. Jana Vičíková

E-mail: Tel.:
Dotaz:

Dobrý deň,

Vážená zákazníčka, vážený zákazník,
srdečne Vás vítam v našom internetovom obchode, ktorý je špecializovaný na vertikálne žalúzie a súvisiace príslušenstvo. V prípade akéhokoľvek otázky k vertikálnym žalúziám sa na mňa obráťte. Rada Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky."

Bc. Jana Vičíková

DOPRAVA ZADARMO !

(akcia platí do 30.6.2018, a to pri nákupe nad 70 € bez DPH)

U nás máte istotu najlepšej ponuky na trhu:

Nákup bez nutnosti registrácie.

Balenie zadarmo.
DARČEKY PRE VÁS - ku každej objednávke získate skutočný darček.
Dodacia doba od 4 do 9-ti pracovných dní, podľa vyťaženosti.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie. Viac informácií