Objednajte si vertikálne žalúzie online a vyhrajte APPLE iPhone 6!

30. 10. 2014

Vážení a milí zákazníci,
chceme Vám touto cestou poďakovať, pretože predovšetkým vďaka Vám a Vašej spokojnosti sme získali ocenenie "DYNAMICKÁ FIRMA". Znamená to, že my - EXPOWIN, spol. s ro, sme dôveryhodná, zdravá firma, ktorá patrí medzi 0,001% elitných spoločností na trhu.
Ďakujeme Vám!
certifikát ExpoWinA pretože Vianoce sú za dverami, rozhodli sme sa obdarovať Vás - našich zákazníkov a vyjadriť Vám tak naše poďakovanie! Objednajte si tovar v ktoromkoľvek z našich e-shopov a hrajte o LUXUSNÉ DARČEKY - Apple iPhone 6 (v hodnote 21 990 CZK), krásny Corfu Set (v hodnote 7 490 CZK) alebo kvalitný záhradný sušiak Leifheit (v hodnote 2 490 CZK).
Výhercovia budú zverejnení 15. 12. 2014 na našich e-shopoch - v sekcii "NOVINKY". Zároveň im budú v tomto týždni výhry zaslané, a to na adresy uvedené v objednávkach.
Prajeme Vám veľa šťastia v súťaži

Zapojte sa do súťaže tu:  http://www.najlacnejsie-vertikalne-zaluzie.sk/skusenosti-a-referencie/


Váš EXPOWIN tím

Archiv novinek »Košík je
prázdný

Ako Vám môžem pomôcť?

"Vážení a milí zákazníci,
srdečne Vás vítam v našom internetovom obchode, ktorý je špecializovaný na vertikálne žalúzie a súvisiace príslušenstvo. V prípade akýchkoľvek otázok k vertikálnym žalúziám sa na mňa obráťte. Rada Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky."

Bc. Jana Vičíková

E-mail: Tel.:
Dotaz:

Dobrý deň,

Vážená zákazníčka, vážený zákazník,
srdečne Vás vítam v našom internetovom obchode, ktorý je špecializovaný na vertikálne žalúzie a súvisiace príslušenstvo. V prípade akéhokoľvek otázky k vertikálnym žalúziám sa na mňa obráťte. Rada Vám pomôžem a odpoviem na Vaše otázky."

Bc. Jana Vičíková

DOPRAVA ZADARMO !

(akcia platí do 30.6.2018, a to pri nákupe nad 70 € bez DPH)

U nás máte istotu najlepšej ponuky na trhu:

Nákup bez nutnosti registrácie.

Balenie zadarmo.
DARČEKY PRE VÁS - ku každej objednávke získate skutočný darček.
Dodacia doba od 4 do 9-ti pracovných dní, podľa vyťaženosti.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie. Viac informácií